Evidence faktur a zpracování do účetního systému

OCR z PDF během chvilky

Výhody digitalizace

Software pro evidenci faktur eliminuje lidský faktor, který může vést k chybovosti i při maximální pečlivosti. Ušetříte čas svůj i svých zaměstnanců, a navíc budete mít ve všem pořádek. Veškeré faktury budete mít pečlivě uspořádané na jednom místě a již nebudete muset cokoli složitě hledat ani fyzicky skladovat.

Jednoduché nastavení

Náš software nabízí snadnou integraci (vlastní API) s jakýmkoliv účetním systémem. Poté stačí fakturu oskenovat nebo poslat e-mailem a umělá inteligence automaticky vytěží důležitá data a přiřadí je ke správným polím v účetním systému

Pošlete nám svou poptávku

Spočítali jsme za vás, jak dlouho trvá průměrné účetní zpracovat jednu běžnou fakturu. Na základě výsledků jsme vytvořili kalkulačku, kde si snadno spočítáte, kolik byste ve své firmě ušetřili podle toho, kolik zpracujete každý měsíc faktur.

V naší nabídce najdete řešení pro malé a střední firmy. Pokud vaše společnost zpracuje měsíčně více než tři tisíce faktur, vytvoříme pro vás nabídku na míru. Zašlete nám svou poptávku a sdělte nám vaše požadavky. Kontaktujte nás, společně najdeme optimální řešení, které vám bude maximálně vyhovovat.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí