Import faktur do Pohody a dalších účetních systémů

OCR z PDF během chvilky

Zpracování faktur

Import faktur do Pohody a s tím spojené ruční přepisování dat zabírá účetním čas, který by mohli využít efektivněji. Při velkém množství faktur v řádu tisíců měsíčně mohou být díky automatizaci sníženy samotné lidské zdroje, a navíc lze předejít přirozené lidské chybovosti.

Redque lze vedle Pohody napojit na celou řadu běžně využívaného firemního softwaru, stejně jako zajistit integraci do unikátních nebo ojediněle používaných aplikací.

Import faktur

Redque je jedinečnou kombinací technologie OCR, neboli Optical Character Recognition, při níž je tištěný text převeden do digitální podoby a umělé inteligence, která zajistí bezchybný chod celého procesu. Data jsou nejprve vytěžena, následně roztříděna a přiřazena ke správným polím v účetním systému. Vše je automaticky archivováno, abyste si mohli být jisti, že o žádné údaje nepřijdete.

Od vize k cíli

Cílem Redque, jakožto doplňku pro firemní účetnictví, je vytvořit sjednocený systém, který do celého procesu vnese pořádek a zamezí ztrátě důležitých dokumentů nebo nechtěného zkreslení dat při ručním přepisu faktur.

Dnes je tým Redque složen z řady odborníků, vedených Lukášem Neumanem, softwarovým inženýrem a držitelem ocenění Chytrá hlava. Jeho hlavním oborem je strojové učení v rozpoznávání textu a výzkum v oblasti autonomních vozů na Oxfordské univerzitě. Kontaktujte nás a využijte naše chytré hlavy i vy.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí