Inteligentní účetnictví s vytěžováním dat z faktur

OCR z PDF během chvilky

Automatické zpracování faktur

Redque je doplněk pro účetní systém, který díky využití technologie optického rozpoznávání znaků a umělé inteligence dokáže vytěžit data z faktur. Ty pak následně automaticky zpracuje a zařadí do správných polí v účetním systému.

Napojení na účetní systém

Aplikaci Redque vám nabízíme ve dvou variantách. Využít můžete webovou aplikaci, kterou si můžete vyzkoušet v demo verzi, nebo otevřené rozhraní API. U varianty bez webové aplikace stačí zaslat na e-mailovou schránku, dedikovanou přímo na fakturace, Redque faktury vytěží a extrahovaná data zašle přímo do vašeho účetního systému.

Redque lze napojit prakticky na jakýkoliv účetní systém. Vedle integrace na nejčastěji používané systémy, jako je SAP, Pohoda, Helios a další, umíme v případě potřeby nastavit propojení i na unikátní firemní software.

Mysleli jsme na vše

Automatické zpracování faktur přináší možnosti časové i finanční úspory. Účetní nemusí ručně přepisovat data z faktur a jejich čas tak lze využít na kvalifikovanější úkoly. Pokud chcete využívat skutečně inteligentní účetnictví, spočítejte si pomocí naší kalkulačky, zda se vám Redque vyplatí.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí