Inteligentní vytěžování faktur do účetních systémů

OCR z PDF během chvilky

Úspora času i finančních prostředků

Nástroj pro automatické zpracování faktur vám dokáže ušetřit finanční prostředky, stejně jako čas vašich zaměstnanců. Inteligentní vyřizování faktur udělá značnou část práce za vás a vy se budete moci věnovat dalším oblastem vašich projektů.

Inteligentní vytěžování faktur

Fakturu stačí odeslat na dedikovanou adresu a systém se o vše postará za vás. Jedinečné spojení OCR a umělé inteligence vytěží všechna potřebná data, přiřadí je ke správným polím a vše archivuje, abyste si byli jisti, že o údaje nepřijdete. Vybírat můžete ze dvou řešení pro inteligentní vytěžování faktur.

Prvním je webová aplikace, rychlý a jednoduchý způsob, který vám usnadní práci. Vše je napojeno na náš systém. Vyzkoušet můžete naši demo verzi. Druhým řešením je otevřené rozhraní neboli API, umožňující přímé napojení na váš účetní systém.

Poradíme vám

Pošlete nám svou poptávku a společně zjistíme, zda je pro vás Redque tím pravým řešením, případně kterou variantu zvolit. U velkých společností s více než třemi tisíci faktur měsíčně od nás dostanete kalkulaci na míru, sestavenou tak, aby pro vás byla nabídka maximálně výhodná.

Napište nám i vy a získejte jedinečné zázemí pro své účetnictví.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí