Inteligentní vytěžování faktur pro účetní software

OCR z PDF během chvilky

Inteligentní řešení

Redque je doplněk pro účetní software, který využívá technologii OCR a umělou inteligenci. V roce 2012 byl vyvinut společností MEMOS Software. Za jeho algoritmem stojí softwarový inženýr Lukáš Neumann, který je držitelem ocenění Chytrá hlava. Profesně se věnuje strojovému učení v rámci rozpoznávání textu a výzkumu pro autonomní vozy, který spadá pod Oxfordskou univerzitu.

Jdeme kupředu a inovujeme

Aplikaci neustále inovujeme. V současné době jsme pro vás spustili novou verzi, využívající sdílený model. Dosud bylo potřeba aplikaci u klienta učit. Nyní začíná vytěžování faktur ve chvíli, kdy je aplikace nasazena. Účetní a další zaměstnanci, tak nemusí faktury ručně přepisovat a jejich čas lze využít efektivněji.

Napojení na účetní software

Redque lze napojit na jakýkoliv účetní software. Ať už používáte jeden z nejčastěji využívaných systémů nebo máte zcela unikátní systém, integrace provádíme zcela běžně.

Kontaktujte nás a společně vybereme optimální řešení, které pro vás bude časovou i finanční úsporou. Nabízíme řešení pro malé i střední firmy a variantu na míru pro velké podniky, které zpracují měsíčně více než tři tisíce faktur. Také pro vás spočítáme, kolik peněz ušetříte.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí