OCR z PDF: Konec ručního přepisování faktur

OCR z PDF během chvilky

Integrace do řady systémů

Redque využívá kombinaci umělé inteligence a OCR z PDF, neboli Optical Character Recognition. Metoda optického rozpoznávání znaků umožňuje za využití scanneru digitalizaci tištěných dokumentů. V  účetnictví se tím otevírá možnost digitalizace faktur. Vytěžení z faktury a jejich nahrání do firemního účetního systému znamená velkou úsporu času.

Náš software je navržen tak, aby komunikoval s řadou běžně využívaných firemních aplikací. Pokud máte konkrétní software, se kterým potřebujete Redque propojit, integrace zajišťujeme zcela běžně.

PDF OCR řešení je efektivní

Víme, jak náročné může být řídit projekt. Tím spíš, pokud se musíte věnovat administraci, která vám zabere mnoho času. Díky vytěžování dat z faktur v PDF pomocí OCR technologie se můžete zbavit ručního přepisování a využít čas efektivněji. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Záleží, jak organizujete svůj čas, a čemu chcete věnovat maximální pozornost.

Poradíme vám

Nejste si jistí, jestli se vám PDF OCR řešení vyplatí? Podívejte se na náš ceník a v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Vybírat můžete z varianty pro malé nebo střední firmy, případně pro vás sestavíme cenovou nabídku na míru, optimalizovanou vašim potřebám. Společně probereme jednotlivé možnosti a pomůžeme vám zvolit tu nejlepší.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí