Online účetnictví bez ručního přepisování faktur

OCR z PDF během chvilky

Konec ručního přepisování faktur

Redque je unikátní doplněk pro online účetnictví, který vás zbaví ručního přepisování, udělá ve vašich fakturách pořádek, a ušetří vám tak čas i finanční prostředky. Zatímco bude umělá inteligence těžit data z faktur, vy se můžete věnovat kvalifikovanější činnosti.

Podpora v online účetnictví

Sami se rozhodnete, zda je pro vás naše řešení přínosné. Od nás získáte veškeré podstatné informace včetně odhadované částky, kterou vám Redque ušetří. Spočítali jsme, jak dlouho trvá jedné účetní v průměru zpracovat jednu fakturu, a vzali v úvahu průměrné náklady na výkon této práce. Naše kalkulačka vám během chvilky prozradí, kolik by ušetřila vaše firma.

Patentované řešení

Náš tým vede Lukáš Neumann, softwarový inženýr, který se zaměřuje na strojové učení skrze rozpoznávání textu a výzkum pro autonomní vozy patřící pod Oxfordskou univerzitu. Je také držitelem ocenění Chytrá hlava. Redque využívá Lukášovu celosvětově patentovanou metodu umělé inteligence pro čtení textu, která pracuje s neuronovými sítěmi.

Náš jedinečný projekt jde neustále kupředu a prochází řadou inovací, které citlivě reflektují potřeby našich současných klientů. Vyzkoušejte si demo aplikace Redque

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí