Pošlete fakturu emailem, náš systém ji zpracuje

OCR z PDF během chvilky

Jednoduché řešení pro účetní

Hledáte jednoduché řešení pro své účetní, které by jim ušetřilo práci se zpracováním velkého objemu faktur a zároveň vneslo do celé agendy jednotný systém a snížilo chybovost? Redque z faktur spolehlivě vytěží data, vše utřídí a zařadí do správných polí v účetním systému. Kvalitně zpracovaná data jsou následně archivována, takže nemusíte mít obavy, že byste o ně přišli. Fakturu stačí zaslat emailem na dedikovanou adresu – umělá inteligence, kterou aplikace využívá, už si dále poradí.

Možnosti časové i finanční úspory

Nejprve se podívejte na naši kalkulačku, do které stačí zadat počet měsíčně zpracovaných faktur. Náš systém pro vás spočítá, kolik byste měsíčně ušetřili. Následně se podívejte, kolik stojí provoz aplikace a sami během chvilky zjistíte, zda je pro vás Redque tím pravým.

Pokud ano, můžete vyzkoušet naši demo verzi, abyste získali představu, zda pro vás bude prostředí aplikace příjemné. Poslat fakturu e-mailem je nejjednodušší způsob, jak aplikaci předat dokument ke zpracování.

Efektivita na prvním místě

Zefektivňování firemních procesů je naším hlavním cílem. Kromě automatického zpracování faktur vám můžeme navrhnout i systém kompletního zpracování – nejen faktur. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme konzultaci ohledně vhodného řešení pro vaši společnost, zodpovíme veškeré otázky a přiblížíme vám softwarové řešení s ohledem na váš současný systém.

Spočítejte, kolik ušetříte

Výpočet vychází z průměrné mzdy účetních a obvyklého času zpracování faktur.

Počet faktur, které měsíčně řešíte:

Zadejte prosím počet faktur

REDQUE vám každý měsíc uspoří:

Zadejte počet faktur

Spoléhají na nás

Chcete využít umělou inteligenci
ke zpracování faktur?

Nechte nám na sebe kontakt a my se v co nejkratší době ozveme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR

    Vaše faktury jsou s Redque v bezpečí