Vyzkoušejte aplikaci Alice by redque a vyhněte se integraci skrze API. Přejít do aplikace

Alice by redque, parťačka všech účetních.

Snadná a rychlá správa účetních dokumentů s Alice!

S Alice je práce s účetními dokumenty hračka. Stačí nahrát faktury a další dokumenty přes webovou aplikaci, telefon nebo e-mail. Během okamžiku získáte veškeré potřebné informace a jedním kliknutím je snadno a rychle exportujete do svého účetního systému. Navíc nemusíte nic stahovat ani instalovat – stačí běžný internetový prohlížeč. Vaše data jsou v bezpečí, protože vše probíhá online přes zabezpečené přihlášení.

98 % přesnost vytěžování všech typů faktur 

Alice dokáže s 98% přesností vytěžit informace z účetních dokumentů, což výrazně snižuje riziko chyb. Všechna data z faktur a účtenek jsou ověřována v ARESU pro zajištění správnosti a přesnosti. Naše aplikace je schopna efektivně zpracovávat různé typy účetních dokladů. Navíc, pokud se setkáme s novým typem dokumentu, naše technologie se s ním dokáže rychle seznámit a naučit pracovat

Více informací a nezávazné DEMO k vyzkoušení alice.redque.cz.

Card 1 icon

Jaká je rozdíl mezi Redque a Alice by redque?

Redque je jádrem celého našeho systému k vytěžování dat. Jeho integrace je možná skrze API, což vyžaduje určité technické dovednosti. Pokud ale chcete vytěžovat bez starostí a nutnosti „programování“, vyzkoušejte naši webovou a mobilní aplikaci Alice by redque. Díky ní získáte příjemné uživatelské prostředí a maximum funkcí bez nutnosti cokoliv programovat.

Rádi byste Alice by redque využili i ve vaší firmě?

Koukněte na Alice nebo nás kontaktujte.

Jaroslav Ždímal

Jaroslav Ždímal Obchodní zástupce