Vyzkoušejte aplikaci Alice by redque a vyhněte se integraci skrze API. Přejít do aplikace

Kontakt

Kde nás najdete

Redque s.r.o.

Číslo účtu: 2802652747/2010
IČ: 14430266
Zapsáno v OR ved. MěS v Praze oddíl C, vložka 365526

Hledáte kontakty na konkrétní lidi?

Neváhejte kontaktovat naše kolegy.

  • Obchodní zástupce
  • Architekt řešení
  • Marketingový ředitel
JAROSLAV ŽDÍMAL photo

JAROSLAV ŽDÍMAL

Obchodní zástupce

V Redque mám na starosti každodenní komunikaci se zákazníky a hlavně představování našeho systému na vytěžování dokumentů. Mým cílem je skoncovat s ručním přepisováním dokumentů. V rámci svých obchodních aktivit tak hledám potřeby zákazníků a společně s nimi pomáhám nalézt vhodné řešení. Chcete se přidat k firmám, které už zpracování dokumentů digitalizovaly? Neváhejte mě kontaktovat.

Lukáš Neumann photo

Lukáš Neumann

Architekt řešení

Umělé inteligenci jsem se začal věnovat už na vysoké škole, když tento obor ještě nebyl úplně v módě. Nějakou dobu jsem se věnoval výzkumu na Oxfordské univerzitě a v současnosti na ČVUT. Mimo to s AI pracuji dnes a denně v rámci její implementace do řady softwarů na míru. Od roku 2012 společně se svým týmem pracuji na vývoji vlastního enginu Redque.

Martin Dušek photo

Martin Dušek

Marketingový ředitel

Vše co se týká marketingu, spoluprací, PR nebo grafiky jde v Redque skrze mě. Rád hledám nové a kreativní přístupy v reklamě, které budou nejen hezky vypadat, ale také fungovat. Z našeho IT týmu jsem asi ten “nejukecanější” člen. Napadá vás zajímavá spolupráce? Kontaktujte mě.