Vyzkoušejte aplikaci Alice by redque a vyhněte se integraci skrze API. Přejít do aplikace

Náš příběh

Redque je unikátní produkt postavený na kombinaci OCR a umělé inteligence, který v roce 2012 vyvinula společnost MEMOS Software. Za jeho algoritmem stojí softwarový inženýr Lukáš Neumann (držitel ocenění Česká hlava), který se věnuje strojovému učení v rozpoznávání textu a výzkumu pro autonomní vozy na Oxfordské univerzitě i ČVUT. Díky využití nejmodernějších technologií systém dokáže vytěžit data z různých dokumentů s 98% úspěšností. V první fázi se zaměřujeme na přepisování daňových dokladů – faktur i účtenek, ale díky chytrému algoritmu není problém Redque naučit i další dokumenty.

Nástroj Redque neustále inovujeme a Lukáš vede tým vývojářů, kteří se nepřetržitě starají o jeho provoz i bezpečnost vašich dat.

Kdo stojí za projektem?

Andrej Bykadorov

CEO

Lukáš Neumann

Autor Redque

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

Martin Dušek

Marketingový ředitel

Jaroslav Ždímal

Obchodní zástupce

Michal K.

Vývojář

Jiří S.

Vývojář

Kryštof L.

Vývojář

Proč si vybrat Redque

Benefit 1 icon

SNÍŽENÍ CHYBOVOSTI A SPOLEHLIVĚJŠÍ DATA

Benefit 2 icon

DIGITALIZACE A LEPŠÍ ŘÍZENÍ FIRMY

Benefit 3 icon

JEDNODUCHÁ APLIKACE I NAPOJENÍ SKRZE API

Benefit 4 icon

VÝZNAMNÁ ÚSPORA ČASU I NÁKLADŮ

Jak to celé funguje?

Fakturu oskenujete nebo pošlete emailem

Vše začíná u přijaté faktury. Do systému Redque ji můžete dostat několika způsoby. Pokud vám daňový doklad přijde emailem, stačí ho jen přeposlat na určenou adresu. Dokumenty je také možné nahrávat přímo do webové aplikace Alice by redque. V případě integrace skrze API je využití naší služby plně ve vaší režii, je tedy možné plnohodnotné využití na míru vašim procesům.

Card 1 icon

Umělá inteligence automaticky vytěží data

Redque nejenže dokáže s vysokou přesností a rychlostí přepisovat data z faktur i dalších daňových dokladů, ale co je zajímavější, umí tato data inteligentně interpretovat. Díky pokročilým algoritmům rozpoznává, jaký obsah a význam má každý konkrétní údaj, ověří ho v dostupných registrech, a následně ho automaticky přiřadí k odpovídajícím předdefinovaným polím, která je možné exportovat do vašeho účetního systému. Takovéto zpracování dat zajišťuje vyšší efektivitu, eliminuje chyby spojené s manuálním zadáváním a optimalizuje celkový proces zpracování faktur.

Card 2 icon

Vytěžené údaje snadno potvrdíte

S technologií Redque máte možnost jednoduché a rychlé kontroly vytěžených dat. Po zpracování faktury či jiného dokumentu se vám zobrazí interaktivní náhled, kde můžete podrobně procházet každý jednotlivý údaj. Díky tomu můžete snadno identifikovat, z které části dokumentu byla každá jednotlivá informace získána. Zároveň dochází také k potvrzení o správnosti při ověřování skrze externí služby, jako například ARES. Takto máte jistotu, že data jsou ověřena a můžete se na ně spolehnout při dalších krocích vašeho účetního procesu.

Card 3 icon

Export i archivace dat

Vytěžená data si můžete jednoduše exportovat do vašich účetních systémů. Zároveň všechny nahrané dokumenty archivujeme po dobu 5 let, takže v případě potřeby se ke svým dokladů můžete jednoduše vrátit.

Card 4 icon

Chcete využít umělou inteligenci ke zpracování faktur?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jaroslav Ždímal

Jaroslav Ždímal Obchodní zástupce