Vyzkoušejte aplikaci Alice by redque a vyhněte se integraci skrze API. Přejít do aplikace

Digitalizace faktur včetně automatického zpracování

OCR Z PDF BĚHEM CHVILKY

Výhody elektronické evidence faktur

Výhody elektronické evidence faktur

Digitalizace faktur je současný standard efektivního účetnictví. Můžete se tak zbavit ručního přepisování a fyzického skladování faktur. Ve webové aplikaci Redque vždy dohledáte konkrétní dokument snadno a rychle. Faktury jsou po přihlášení do aplikace zároveň dostupné na jakémkoliv zařízení i mimo sídlo firmy.

Digitalizace faktur během okamžiku

Digitalizace faktur během okamžiku

Fakturu, která vám přijde e-mailem, stačí pouze přeposlat na dedikovanou adresu. Také je možné nahrát fakturu přímo do webové aplikace, kde bude zpracována. Umělá inteligence nejen vytěží důležitá data, ale také je správně rozpozná a přiřadí je k odpovídajícím polím v účetním sysétmu. Abyste si byli jisti, že byla faktura bezchybně zpracována, následuje možnost využít schvalovací workflow a přidat časové razítko.

Spoléhají na nás ti nejlepší

Spoléhají na nás ti nejlepší

Na náš software již spoléhá řada předních společností, kterým jsme ušetřili starosti, čas i finanční prostředky. Nezáleží, zda jste menší firma nebo nadnárodní společnost. Kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám poskytneme konzultaci ohledně vhodného řešení pro vaši společnost, zodpovíme veškeré otázky a přiblížíme vám softwarové řešení s ohledem na vás současný systém.